Defense Zone 3 HD

Ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 171 MB
  • Version 2.3
  • Dil Türkçe
  • Firma ARTEM KOTOV
Popüler strateji oyununun uzun zamandır beklenen heyecan verici devamına hoş geldin! Yeni silahlar, araziler ve pek çok seçenek ile maceraya hazır olun!

 Oyunu genel anlamda bir öncekilerle aynı: bütün düşman orduları ne pahasına olursa olsun senin savunmalarını yok etmek için saldırıyor.Tabi bu sefer oldukça sinirli ve daha güçlü bir şekilde dönüyorlar.

 Eski, zaman içinde kendini oldukça kanıtlamış taretlerin yanı sıra tamamen yeni silah türlerine de erişebileceksin. Mevcut bütçeni nasıl harcayacağına karar vermek sana kalmış. Yeni kuleler mi inşa etmelisin ya da elindekileri yükselmeli ve desteklemeli misin? Taretler saldırı menzili, atış hızı ve hasar türüne bağlı olarak değişiyor. Kazanmanın tek yolu bu becerileri birbirleri ile birleştirmek böylece tamamlanıyorlar ve birbirlerini güçlendiriyorlar.Sana da harika ve gayet güçlü silahlar kullanmana olanak sağlıyorlar.

 Esnek zorluk ayarları oyunun mümkün kıldığı azami zevki her oyuncunun tatmasına olanak tanıyor. Eğer tecrübeli bir komutansan başarı için her saniyenin sayıldığı ve her şeyin seçtiğin yeteneğe ve taretlerini akıllı biçimde yerleştirmene bağlı olduğu yoğun, acımasız savaşlara bayılacaksın. Eğer yeni bir oyuncuysan kolayca eğitilebilecek ve kendini ciddi savaşlara hazırlayabileceksin.

 Her iki şekilde de dikkatlice tasarlanmış haritalar ve kapsamlı taret türleri sana sanal olarak sonsuz taktik seçenekler sağlıyor. Çekici, detaylı araziler, titizlikle çizilmiş kuleler ve inanılmaz özel efektler ile gözlerini ekrandan alamayacaksın.

Oyunun tüm görünümleri kule istatistikleri, düşman gücü, arazi karakteristikleri ve özel silahlar dâhil özenle dengelendi. Aşırı kolay oynanabilirlikten hiçbir zaman sıkılmayacaksın. Her seviye sana meydan okuyacak. Meydan okumayı kabul etmeye hazır mısın?

Özellikler:
? Dört zorluk seviyesi
? Sekiz taret türü
? Hava Bombardımanlarından Nükleer Bombalara sekiz özel yetenek
? Çeşitli mevsimler ve arazi türleri
? 20'nin üzerinde dil desteği

 Ücretsiz olarak indirip kefiyle oynayabileceğiniz Defense Zone 3 HD'yi sakın kaçırmayın!Android işletim sistemine sahip cihazlara uygundur.

Daha Fazla Göster
Defense Zone 3 HD indir